Persian RC  

بازگشت   Persian RC > هلی کوپتر مدل > اطلاعات عمومی هلی کوپتر

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 13-10-21, 10:57 AM   #111
KHAZAEI
92 Premium Member

KHAZAEI آواتار ها

KHAZAEI is on a distinguished road

بله با اجازتون پرواز دادم که اینو میگم اگر دوست داشتین جمعه ها بعد از ظهر تشریف بیارین بوستان ولایت
قسمت هلی در خمتتون هستیم یه چا یی عصرانه ای
واما بلت سیپی
شاید به نسبت قیمتش خوب باشه شاید
اما همه بچه هایی که هلی کار میکنن اکثرا در یک مقطع زمانی بلت سیپی دستو پنجه نرم کردن
ودست اخر به این نتیجه رسیدن که این هلی چیزی نیست بشه از اون انضار زیادی داشت
وحجت من هم برای این ادعا این هستش که شما یک روز وقت بزارین برین سر زمین های پرواز وببینین
که چند نفر بلت سیپی میپرونن
از دوستان مابودن کسانی که کلی اپگرید کردن ووووو کلی مسائل دیگه این کیت کردن ودر اخر امر با کلی زرر رد کردن رفته
کلا در بهترین شرایط یه پرواز خیلی معمولی میده
دوست عزیز اقا میثم به شما هم پیشنهاد میکنم کاری رو که اقا وحید بعد از چند ماه ور الکی رفتن با
بلت سی پی میخاد انجام بده همین امروز اجام بده حلا باکمی هزینه بیشتر البته خیلی کمتر از را به را کرش کردن با بلت سیپی
وشما اگر تا حدودی با هلی اشنایی داشته داشته باشید تفاوت های سخت افزاری بلت رو بادیگر هلی ها مدونید مانند بلت بودن سیستم لقو پق بودن سواش ووووووو البته گابلین هم بلت هستش اما این کجاوو ان
کجا
بابا من دیدم که بلت پایه ترینر خودشو بادیسکت زده بوم خودشو زده یهخورده که بهش زیاد سایکلیک وکالکتیو میدی
ولی کلا گفتم به نسبت یمت
موفق باشید
KHAZAEI آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
The Following User Says Thank You to KHAZAEI For This Useful Post:
VAhid.K (13-10-21)
قدیمی 13-10-21, 02:27 PM   #112
VAhid.K
Junior Member

VAhid.K آواتار ها

VAhid.K is on a distinguished road

بوستان ولایت رو میشناسم نمیدونستم یه همچین جایی داره
نقل قول:
دوست عزیز اقا میثم به شما هم پیشنهاد میکنم کاری رو که اقا وحید بعد از چند ماه ور الکی رفتن با
بلت سی پی میخاد انجام بده همین امروز اجام بده حلا باکمی هزینه بیشتر البته خیلی کمتر از را به را کرش کردن با بلت سیپی
منظورتون از این حرف چیه نفهمیدم کلا بلت سیپی بده یا خوب
من نمیخوام یه هلیکوپتر انچنانی درست کنم فقط میخوام یه چنتا سنسور روش بزارم و کنترلش رو بدم به دست GPS و البته قرار یه نیم ساعتی هم پرواز کنه که حدودا وزن 300 الی 500 گرم باید حمل کنه

مدل WLToys V912 چه طوری هست؟
VAhid.K آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 13-12-10, 10:16 PM   #113
modelshopiran
Senior Member

modelshopiran آواتار ها

modelshopiran is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط maisam نمایش پست ها
استادان گرامی، من می تونم پایه ترینر بسازم خودم یا نه؟
آخه شهرستانم و دسترسی محدود
یه سوال دیگه: اسکید چیه تو هلی؟
اسکید همان پایه و در هلیکوپتر پایه فروده که دقیقا شبیه اسکی هستش که اسکی بازان به پاهاشون میبندند البته شکلشو گفتم نه اینکه همونه ( پایه فرود هلی کوپتر )

نقل قول:
نوشته اصلی توسط VAhid.K نمایش پست ها
مرسی
این مدل حدودا چند گرم میتونه بلند کنه؟
Belt-CP V2

بهترین تعادل برای بلند کردن وزنی مدل یک دهم وزن اصلی در نظر بگیرید . هلیکوپتر بلت سی پی در حدود 750 تا 800 گرمه که با یک دهم وزنش میشه در حدود 70 تا 80 گرم وزنه ای که شما راحت بتونید تا ارتفاع 30 تا 50 متر هم برید بالا . و اما همین هلیکوپتر اگر مبنای فقط بلند کردن رو دارید شما 2 کیلو هم زیرش بزارید بلند میشه اما تا ارتفاع 10 سانت
شما برای هر مدلی که تحقیق میکنید وزن خود هلیکوپتر رو در نظر بگیرید خیلی راحت میتونید وزن وسیله ای رو که میخواید بلندش کنه محاسبه کنید .
این مورد در مولتی روتور ها تا حدود زیادی فرق میکنه چون اولا دارای چندین موتور جهت پرواز به همراه سنسور های پایدار کننده پرواز هستش که خودش تاثیر زیادی در بلند کردن وسیله ی مورد نظر شما به همراه تعادل بیشتر داره .

نقل قول:
مرسی
تو مشخصات هلیکوپتر ها مثلا میزنه موتور 450 یا 480 این یعنی چی؟
سایز 250 یا 500 یا 600 تو هلیکوپتر ها یعنی چی؟
موتور های سایز 450 و 480 بیشتر مختص موتور های براشد هستش و با سایز هلیکوپتر 450 فرق میکنه .
سایز های 250 و 500 و یا 600 ابعادی هستند که واحد اندازه ی اصلی این هلیکوپتر ها از سوی سازندگان معرفی شده و در روی بدنه یا جعبه هم قید شده .

نقل قول:
بوستان ولایت رو میشناسم نمیدونستم یه همچین جایی داره

منظورتون از این حرف چیه نفهمیدم کلا بلت سیپی بده یا خوب
من نمیخوام یه هلیکوپتر انچنانی درست کنم فقط میخوام یه چنتا سنسور روش بزارم و کنترلش رو بدم به دست GPS و البته قرار یه نیم ساعتی هم پرواز کنه که حدودا وزن 300 الی 500 گرم باید حمل کنه

مدل WLToys V912 چه طوری هست؟
بلت سی پی هم مدل خوبیه البته برای شروع پرواز و آزمایشات شما اما جهت حفظ تعادلات مدلتون حتما اون نسبت وزنی رو که میخواید بهش ببندید رعایت کنید در غیر اینصورت باید انتظار زور زدن بیشتر هلیکوپتر رو داشته باشید که زودتر هم باطری خالی میکنه . یه پرواز نرمال برای هلیکوپتر بلت سی پی در ارتفاع کم با باطری نو در حدود 10 دقیقه هست که دور بلید هم کم باشه . در مد ایدل آپ این زمان به حدود 4 دقیقه میرسه و اگر شما بخواید وزنی بیشتر از 80 گرم بهش وصل کنید نباید انتظار پرواز 10 دقیقه رو هم داشته باشید شاید 5 دقیقه شاید 4 دقیقه و یا کمتر ( بسته به توان باطری که نو باشه یا کارکرده ) پرواز بهتون بده . اگه منظورتون از متصل کردن وزن شامل دوربین هم باشه ، میتونید دوربین هایی از 20 گرم تا 80 گرم هم با کیفیت خوب اما گرون تهیه کنید .
با این اوصافی که شما از تقاضاهاتون عنوان کردید حتما باید روی مولتی روتورها کار کنید که هم تایم بیشتر و هم وزن بیشتری رو به همراه پایداری بیشتر به شما میده .
meisam fly (13-12-11), VAhid.K (13-12-22)
قدیمی 15-06-08, 03:17 PM   #114
acia
Junior Member

acia is on a distinguished road

با سلام
می خواستم بدونم چگونه می شود قدرت موتورها را محاسبه کرد؟ مثلا یک موتور با چه قدرت و چه دوری می تواند وزن مشخصی را بلند نماید و تا چه ارتفاعی و با چه سرعتی می تواند حرکت نماید.
کلا محاسبات و پارامترهای انتخاب موتور هلیکوپتر چگونه است؟

ویرایش توسط acia : 15-06-08 در ساعت 03:20 PM
acia آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
قدیمی 15-06-08, 04:47 PM   #115
mehrshad53
Moderator

mehrshad53 آواتار ها

mehrshad53 is on a distinguished road

چیزی که به نظر بنده اومده هر 200 - 250 وات تقریبا یک کیلو را هاور میکنه. البته این از تجربه هواپیما هست ولی نباید خیلی متفاوت باشه. البته چون بلید هلی بزرگتر و دورش کمتره احتمالا به توان کمتری نیاز داره.
در مورد ارتفاع و سرعت نمیشه نظر داد چون فقط تابع قدرت موتور نیست ضمن اینکه در ارتفاعاتی که ماها کار میکنیم فشار هوا انچنان تغییری نداره.
پاسخ

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش